Azjatycka piękność – podłoga z drewna Kasai Matao

Podłoga z drewna Kasai Matao to najnowsza propozycja firmy DLH Poland. Wyróżnia ją jasna ciepła barwa i delikatnie zarysowane usłojenie. Subtelny wygląd sprawia, że podłoga ta efektownie prezentuje się w rozmaitych kompozycjach. Podobnie jak inne gatunki egzotyczne, drewno Kasai Matao posiada wysokie parametry techniczne i jest trwalsze od rodzimych odmian.

Podłoga z drewna Kasai Matao to produkt o wysokiej jakości i szerokim zastosowaniu. Jej subtelny wzór w jasnej tonacji umożliwia tworzenie efektownych aranżacji z wykorzystaniem różnorodnych połączeń kolorystycznych oraz innych gatunków drewna. W każdym zestawieniu słoneczne drewno Kasai Matao rozświetla wnętrze i tworzy w nim przyjazny, ciepły nastrój. 

Salon w ciepłych kolorach beżu z podłogą Kasai Matao
Fot. DLH Poland

Kasai zawsze w Twoim stylu

Drewno Kasai Matao swoim wyglądem przypomina szlachetne Doussie lecz usłojeniem zbliżone jest do popularnego Merbau. Różni się od nich jaśniejszym i cieplejszym kolorem oraz zdecydowanie delikatniejszym wzorem usłojenia niż w przypadku Doussie. Cechy te sprawiają, że Kasai Matao jest bardziej uniwersalne i może być z powodzeniem stosowane na mniejszych powierzchniach. Niewielkie przestrzenie są szczególnie wymagające pod względem doboru wykończenia podłogi, gdyż zbyt ciemna barwa i wyraźny rysunek drewna sprawią, że pomieszczenie optycznie się pomniejszy. Najnowsza podłoga z oferty DLH Poland za sprawą subtelnego desenia i pastelowo łososiowej złotawej barwy sprawia, że wnętrze zachowuje lekkość i przestronność. Stanowi ona doskonałą bazę do tworzenia kompozycji w dowolnie wybranym stylu. Jej jasny kolor można zestawiać zarówno z pastelową paletą, jak i zdecydowanymi barwami ścian oraz dodatków. Stonowana struktura Kasai Matao stanowi idealne tło dla mebli z egzotycznych gatunków drewna, które charakteryzują się wyraźnym, kontrastowym wzorem. Słoneczna barwa podłogi utworzy atrakcyjne połączenie również z wyposażeniem z ciemnych odmian drewna, jak wenge, czy mahoń.

Podłoga Kasai Matao
Fot. DLH Poland

Poza walorami estetycznymi drewno Kasai Matao posiada dobre parametry techniczne, dzięki którym jest odporne na działanie czynników zewnętrznych i zachowuje wieloletnią trwałość. Ponadto podłoga Kasai Matao jest jedną z najatrakcyjniejszych cenowo  w ofercie podłóg z egzotycznych odmian drewna.

Leave a Reply