Centralne odkurzanie. Zestaw do szybkiego sprzątania

O bałagan w kuchni nietrudno. Jednym z bardziej irytujących jego elementów są okruchy i inne śmieci, które często pojawiają się na blacie kuchennym. Wśród sprytnych pomocników ułatwiających utrzymanie porządku na wyróżnienie zasługuje nowość w ofercie firmy UST-M, produkującej system centralnego odkurzania Vacu USM. Z okruchami na blacie pomoże nam się uporać zestaw szybkiego sprzątania Leovac Speed Leo.

Speed Leo to nieduże urządzenie, które posiadacze systemu centralnego odkurzania Vacu USM mogą zainstalować np. w szafce pod zlewozmywakiem. Nie zajmuje ono wiele miejsca i jest niezwykle łatwe w montażu.

Przeciw okruszkom

Zestaw szybkiego sprzątania składa się ze specjalnej puszki, na której znajduje się przycisk uruchamiający urządzenie oraz wygodnego w użyciu, elastycznego węża. Dzięki specjalnej maskownicy zakrywającej mechanizm Speed Leo ma estetyczny wygląd, który harmonizuje się z wystrojem kuchennego wnętrza.

fot. Ust-M

Aby sprzątnąć okruszki, które nagromadziły się np. na blacie i wokół zlewu, wystarczy włączyć przycisk i wciągnąć je przy pomocy węża spiralnego, który rozciąga się do 5 m. Zostaną zassane bezpośrednio do jednostki centralnej systemu Vacu USM. Po skończonej pracy i wyłączeniu urządzenia, wąż odwieszamy na specjalnych, wygodnych uchwytach, zainstalowanych wewnątrz szafki pod zlewozmywakiem.

Zestaw Leovac Speed Leo składa się z urządzenia peryferyjnego z dwoma płytkami, węża spiralnego, dwóch uchwytów na wąż, maskownicy, ośmiu wkrętów mocujących i szablonu do trasowania, który ułatwi nam montaż sprzętu.

Gdy wąż spiralny z zestawu Speed Leo nie wystarczy, aby posprzątać całą kuchnię możemy zamienić wąż Speed Leo na tradycyjny, który jest dłuższy – wejście na wąż Speed Leo traktować można jako dodatkowe gniazdo ssące.

Istnieje możliwość zamontowania Speed Leo w szufladzie np. w cokole meblowym (foto).

fot. Ust-M

Cena: 330zł
www.ustm.pl

Leave a Reply