Domowe polerki – lśniące podłogi bez wysiłku

Lśniące parkiety, błyszczące marmury czy po prostu czyste, delikatnie połyskujące nawierzchnie to marzenie każdej pani domu. Dzięki nowej propozycji SEBO – domowej wersji profesjonalnej polerki Disco – każda podłoga nabierze niebywałego połysku.

Wszystkie rodzaje twardych powierzchni z kamienia, drewna oraz PCV zostaną gruntownie odświeżone.

Polerka domowa SEBO Disco

 

Innowacyjna polerka domowa SEBO Disco to nowość na polskim rynku w segmencie urządzeń czyszczących. Dostępna w 3 wersjach kolorystycznych (biała, czarna oraz kość słoniowa) jest doskonałym urządzeniem polerującym. Dzięki czterem wymiennym padom, nadaje się zarówno do twardych powierzchni kamiennych, podłóg z PCV, jak i delikatnych, lakierowanych parkietów. Uniwersalny elastyczny przegub urządzenia sprawia, że polerka jest urządzeniem kompatybilnym z odkurzaczami SEBO z serii: Felix, Airbelt K oraz Airbelt D.


2000 obrotów na minutę

Polerka SEBO Disco automatycznie reguluje optymalną wysokość tarczy polerującej (pada) nad czyszczoną powierzchnią. Dzięki systemowi regulacji wykorzystującemu moment obrotowy pad jest unoszony lub obniżany w zależności od rodzaju podłoża, co gwarantuje doskonały efekt czyszczenia. System sprawia, że w momencie zmiany podłogi np. z PCV na parkiet, urządzenie automatycznie dostosowuje optymalną wysokość pada. Dzięki temu korzystanie z polerki jest nie tylko łatwe, ale przede wszystkim wygodne i bezpieczne. Dzięki polerowaniu z prędkością 2000 obrotów na minutę, SEBO Disco gwarantuje intensywny i długotrwały połysk każdej czyszczonej powierzchni. Dodatkowo przy wykorzystaniu dedykowanego płynu do polerowania firmy SEBO rezultaty pracy są wyjątkowo efektowne.

Polerka domowa SEBO Disco

 

Idealna do kamienia

Maj i czerwiec, kiedy na zewnątrz jest już ciepło i słonecznie – to idealny czas na odświeżenie kamiennych tarasów, balkonów czy chodników przed domem. Polerka Disco to urządzenie, które powstało z myślą o nawet najtrudniejszych zabrudzeniach. W takich sytuacjach pomoże nam czerwony pad, przeznaczony do najtwardszych powierzchni. Ponadto, polerka została wyposażona w specjalny przezroczysty kanał ssący, który odprowadza zebrane zanieczyszczenia do worka. Po każdym sprzątaniu można go łatwo zdemontować oraz w razie potrzeby wyczyścić.


Z myślą o parkietach i panelach

Drewno to jeden z najpiękniejszych naturalnych budulców, który towarzyszy człowiekowi od lat. Niestety niewłaściwe użytkowanie oraz brak odpowiedniego zabezpieczenia sprawia, że wygląd oraz faktura jego powierzchni może ulec zmianie. W tym przypadku na pomoc przychodzi polerka SEBO Disco. Dzięki regularnemu czyszczeniu drewnianych powierzchni gwarantuje nie tylko efekt rewelacyjnego połysku, ale także konserwacji naturalnej podłogi. We własnym zakresie, bez wynajmowania profesjonalnych firm, jesteśmy w stanie kompleksowo dbać o każdy rodzaj powierzchni w naszym domu.

100% funkcjonalności

Oprócz wymiennych padów polerujących, urządzenie zostało wyposażone w szereg przydatnych funkcji. W odróżnieniu od tradycyjnych maszyn polerujących, które należą do trudnych w manewrowaniu, SEBO Disco nie stwarza takich problemów. Projektanci wyeliminowali możliwość gwałtownego skręcenia maszyny i wyrwania się z ręki, dzięki wygodnemu przegubowi „flex neck”. Rozwiązanie sprawia, że możemy manewrować odkurzaczem podczas pracy, o 90° w pionie i 180° w poziomie. Elastyczny przegub w połączeniu z dwoma zderzakami (niższym i wyższym) gwarantuje nie tylko wygodną, ale przede wszystkim bezpieczną pracę, ponieważ chronią one meble i ściany przed uszkodzeniem lub zarysowaniem. Ze względu na ruchome, gumowe kółeczka, na których się porusza Disco, nie ma możliwości zarysowania podłoża. Dzięki tym cechom oraz specjalnej konstrukcji, urządzenie jest zwrotne oraz dociera w każde miejsce, nawet w małych pomieszczeniach czy między meblami.

Program pielęgnacyjny Disco

Innowacyjna technologia pielęgnacyjna SEBO składa się z czterech padów, przeznaczonych do podłóg drewnianych, linoleum, marmuru oraz innych twardych powierzchni. Każdy z kolorów wskazuje na inne zastosowanie. Co ciekawe, pady są bardzo odporne na ścieranie, a jednym można wypolerować nawet 10 tys. m2 powierzchni!

Zielona tarcza (będąca na wyposażeniu standardowym). Do regularnego stosowania i codziennej pielęgnacji. Tworzy i utrzymuje wysoki połysk na powierzchni podłogi. Idealna do twardego podłoża, naturalnego kamienia lub gresu.

 


Tarcza niebieska. Specjalista do podłóg o miękkiej powłoce, woskowanych lub olejowanych. Doskonała do parkietów.

 


Tarcza czerwona i żółta – występują w komplecie. Idealne do gruntownej pielęgnacji wszelkiego rodzaju kamienistych powierzchni oraz linoleum i PCV.

 

 

Czerwony pad służy do dogłębnego czyszczenia silnych śladów użytkowania, zabrudzeń i porysowania. Kolejnym krokiem jest polerowanie padem żółtym, który nadaje połysk.

 


Dane techniczne:

Kolorystyka:
ICE BLUE / białoszary [9430 SE]
CLASSIC / kość słoniowa [9432 SE]
PLATINUM / czarny [9433 SE]
Szerokość robocza: 30cm
Automatyczna regulacja wysokości położenia pada
Prędkość 2000 obrotów/min.
Moc: 200 W
Opatentowany zderzak
Waga 3,9 kg
Kompatybilne z:
SEBO Felix
SEBO Airbelt K3 Premium, Airbelt K3 Vulcano, Airbelt K3 Graphit
SEBO Airbelt D4, Airbelt D4 Premium, Airbelt D4 Pet

(W przypadku modeli SEBO AIRBELT K3 VULCANO / AIRBELT D4 / AIRBELT D4 PET – do użycia polerki potrzebny będzie produkt nr 6441 – rura teleskopowa z kablem)

Cena polerki Disco: 1 149,- brutto

Leave a Reply