Drewno z jesionu – poczuj stabilność natury

Jesion to coraz bardziej popularny surowiec wykorzystywany do wykładania posadzek. Jest on doceniany zarówno ze względu na bardzo wysokie walory estetyczne, jak i oryginalne właściwości.

Drewno z jesionu słynie z dużej wagi, stabilności i trwałości, dlatego przy wyborze materiału, z jakiego będzie zrobiona nasza podłoga, warto zainteresować się wyrobami z tego surowca. Spośród ofert producentów na szczególną uwagę zasługuje Finishdeska Jesion Thermo.

Finishdeska Jesion Thermo

Wybór podłogi do nowobudowanego lub remontowanego domu jest kluczowy dla wystroju wnętrza. W odróżnieniu np. od farb do ścian, materiał do wyłożenia posadzek jest inwestycją na co najmniej kilkanaście lat, więc jego wybór musi być szczególnie przemyślany. Naturalną propozycją dla osób, którym zależy na najwyższej jakości, termoizolacyjności i dobrej akustyce, są posadzki z prawdziwego drewna. Pamiętać jednak należy o tym, że jego poszczególne rodzaje różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale i właściwościami.

Wśród podłóg drewnianych mocno zauważalny jest trend na podłogi z jesionu. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość wykorzystania przy ogrzewaniu podłogowym. Wśród propozycji rynkowych warto zwrócić uwagę na Finishdeskę Jesion Thermo uznanego producenta FINISHPARKIET. To oryginalny, pierwszy w Polsce tego typu produkt, który cieszy się uznaniem nie tylko użytkowników, ale – dzięki łatwości układania – również montażystów.

Estetyka i jakość

Jednym z sekretów Finishdeski Jesion Thermo jest specjalny proces produkcji. Poddanie deski obróbce termicznej w temperaturze 200 stopni Celsjusza, sprawia, że zyskuje ona wyjątkową twardość i stabilność. Poza walorami technicznymi, produkt od firmy FINISHPARKIET ma bardzo wysokie walory estetyczne. Wygląd podłogi położonej na bazie tego produktu dodaje wnętrzu ciepła, harmonii i nadaje dostojny, szlachetny wygląd. Jednocześnie podłoga jest odporna na ścieranie – zawdzięcza to specjalnej technice lakierowania, która trwale wiąże aż siedem warstw lakieru z drewnem. Dzięki temu, żadna z warstw nie łuszczy się i nie odchodzi, a nasza podłoga wygląda nad wyraz pięknie, nawet po wielu latach użytkowania.

Finishdeska Jesion Thermo

Producent daje Finishdesce Jesion Thermo 35 lat gwarancji.

Finishdeska Jesion Thermo sprzedawany jest w dwóch wariantach – w kolorze ciemnym  (Finishdeska Jesion Thermo Bursztyn) oraz jasnym (Finishdeska Jesion Thermo Koniak).

Wymiary deski: 1200x140x14 mm
Cena: około 165 – 170zł netto
Producent: FINISHPARKIET

Leave a Reply