Dwa wymiary podłogi – nowe panele winylowe

Elementy wyposażenia powinny być dobrane do rodzaju urządzanych wnętrz. W przypadku podłogi oznacza to wybór produktów dostosowanych do pomieszczenia pod względem właściwości, wyglądu oraz rozmiaru. Doskonale wiedzą o tym projektanci marki Wineo, którzy stworzyli kolekcję paneli winylowych Wineo 600. Podłogi te są wytrzymałe, funkcjonalne i eleganckie, a do tego dostępne w dwóch formatach: standardowym oraz XL.

fot. Wineo

Wybór odpowiedniego materiału podłogowego ma ogromne znaczenie dla wizerunku wnętrza. Z tego też względu powinien on być nie tylko wytrzymały i praktyczny, ale również elegancki i spójny z całą koncepcją pomieszczenia. Wszędzie tam, gdzie trzeba połączyć estetykę i funkcjonalność, sprawdzą się panele winylowe z nowej kolekcji Wineo 600 marki Wineo. Podłogi z tej linii dostępne są w 32 dekorach, a także w dwóch rozmiarach: standardowym i rozmiarze XL. W niewielkich wnętrzach, takich jak np. pokój dziecięcy, domowe biuro czy korytarz, sprawdzą się klasyczne deski o strukturze imitującej drewno i wymiarach 1200x180x2mm (montaż na klej) lub 1212x187x5mm (montaż na clik). Jeżeli domownicy preferują natomiast panele o dekorach inspirowanych wyglądem naturalnych skał i kamieni, to do małych pomieszczeń mogą wybrać produkty z linii Wineo 600 stone. W tym przypadku standardem jest format płytek ceramicznych o wymiarach 600x317x5mm (montaż na clik) i 609,6×304,8x2mm (montaż na klej). Dłuższe i szersze panele polecane są przede wszystkim do wnętrz o dużej powierzchni, np. domowego salonu, biurowego open-space czy też przestronnych sal w obiektach użyteczności publicznej. Wymiary płytek winylowych XL w przypadku kolekcji Wineo 600 stone to 914x480x5 mm (montaż na clik) i 900x450x2mm (montaż na klej), natomiast dekory Wineo 600 wood mają rozmiar 1505x235x2mm (klej) oraz 1505x237x5mm (clik).

fot. Wineo

Podłogi winylowe do zadań specjalnych

Uniwersalność i wszechstronność to dwa określenia, najlepiej opisujące nową kolekcję paneli winylowych Wineo 600. Dwa różne rozmiary (standardowy i XL), aż 32 oryginalne dekory o wyglądzie kamienia i drewna, a także możliwość montażu desek na dwa sposoby (na klej i na clik) przekładają się na olbrzymi potencjał aranżacyjny paneli. Klasa użyteczności 23/32/41, najwyższa odporność na ścieranie (grupa T) i duża trwałość produktu sprawia natomiast, że polecany jest on do wszystkich wnętrz. Produkty z linii Wineo 600 posiadają także liczne atesty i certyfikaty m.in. atest trudnopalności oraz Atest Higieniczny. Wszystko to przekłada się na komfort użytkowania podłogi i sprawia, że panele winylowe mogą znaleźć zastosowanie nawet w tak wymagających obiektach, jak hotele, szpitale, szkoły czy urzędy.

fot. Wineo

Cena detaliczna z VAT: od 99,90 zł/m2 brutto

Leave a Reply