Grunt to końcówka! Przegląd mopów

Prezentujemy przegląd mopów i końcówek z mikrofibry dostępnych w ofercie Jana Niezbędnego.

Dotrzeć w każdy zakamarek, usunąć każdy brud – jeśli z takimi założeniami przystępujesz do mycia podłogi, wiedz, że takie same wymagania stawia sobie również Jan Niezbędny, autor kilkunastu pomysłów na przyjemne i skuteczne umycie podłogi. Prezentujemy najpopularniejsze rozwiązania z oferty marki.

Mop dwustronny z mikrofibry

Mop dwustronny z mikrofibry to najnowsze rozwiązanie w ofercie mopów marki Jan Niezbędny. Jego specjalna konstrukcja umożliwia łatwe wykorzystanie dwóch stron mopa i tym samym umycie dwa razy większej powierzchni bez konieczności płukania wkładu. Użyty na sucho idealnie zbiera kurz i poleruje. Mop bardzo skutecznie usuwa brud z różnego rodzaju powierzchni: drewna, płytek ceramicznych, jak i tworzyw sztucznych. Jest wytrzymały i skuteczny. Ułatwia codzienne porządki, na długo pozostawiając podłogę czystą, bez smug czy zacieków.
Cena mopa: ok. 50 zł
Cena wkładu: ok. 20 zł

Mop rotacyjny z mikrofibry

Mop rotacyjny pozwala szybko i wygodnie zaprowadzić czystość w całym domu bez konieczności zanurzania rąk w wodzie. Płukanie i wyciskanie mopa jest wyjątkowo szybkie i łatwe. Trzykrotne naciśnięcie pedału skutecznie odwirowuje brudną wodę. Mop polecany jest nie tylko do mycia podłóg. Równie pomocny jest, gdy chcemy oczyścić schody, trudno dostępne okna, czy nawet karoserię samochodu. Użycie tego rodzaju mopa gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy – wykonany z mikrofibry wkład czyści bez użycia detergentów. Końcówka obraca się o 360°, docierając do najbardziej niedostępnych miejsc.
Cena mopa: ok. 120 zł
Cena końcówki: ok. 18 zł

Mop klasyczny z mikrofibry

Klasyczne rozwiązanie w ofercie Jana Niezbędnego. Końcówka mopa została wykonana z grubych sznurków z mikrowłókien, bardzo miękkich i skutecznie usuwających brud z każdego rodzaju powierzchni. Mop doskonale chłonie wodę, a użyte do jego produkcji materiały zapewniają trwałość i skuteczność w usuwaniu zanieczyszczeń.
Cena mopa: ok. 20 zł
Cena końcówki: ok. 12 zł

Mop superchłonny z mikrofibry

Superchłonny mop wykonany z grubych frędzli z mikrofibry. Chłonie trzykrotnie więcej brudu i wody niż tradycyjny mop bawełniany. Skutecznie usuwa brud z każdego rodzaju podłóg. Można go stosować na mokro, jak i na sucho – do przecierania kurzu, pyłków i drobnych zabrudzeń.
Cena mopa: ok. 35 zł
Cena wkładu: ok. 15 zł

Mop płaski z mikrofibry biały

Uniwersalny mop z mikrofibry. Czyści zarówno na sucho, jak i na mokro, nie pozostawiając smug ani zacieków. Skutecznie usuwa brud z każdego rodzaju podłóg: drewnianych, kamiennych, paneli czy z terakoty.
Cena mopa: ok. 55 zł
Cena wkładu: ok. 16 zł

Leave a Reply