Kolekcja podłóg warstwowych: udekoruj swoje wnętrza

Deski warstwowe to trwały rodzaj pokrycia podłogowego, charakteryzujący się wytrzymałością, długowiecznością i odpornością. Kolekcja podłóg warstwowych DECO LINE firmy DLH Poland to kompilacja wysokich parametrów technicznych z oryginalnym designem. Nazwa produktu doskonale oddaje jego charakter – podłogi DECO LINE dzięki unikalnemu wzornictwu będą stanowić niebanalną ozdobę każdego modnego wnętrza.

Kolekcja podłóg warstwowych DECO LINE firmy DLH Poland

Podłogi warstwowe zyskują coraz większe uznanie zarówno wśród architektów wnętrz, jak również samych użytkowników. Doceniane są nie tylko za swój proekologiczny charakter, ale także ze względu na naturalny wygląd i bezpieczeństwo długiego użytkowania bez konieczności częstych renowacji. Podłogi DECO LINE firmy DLH Poland to propozycja dla zwolenników nowoczesnych aranżacji, łączących jakość wykonania z walorami estetycznymi. Ich oryginalny design, nasycona kolorystyka oraz naturalny wygląd sprawiają, że są one doskonałym uzupełnieniem wystroju wnętrza, stanowiąc jego naturalną i stylową dekorację.

Kolekcja podłóg warstwowych DECO LINE firmy DLH Poland

Dekoracja modnego wnętrza

Kolekcja DECO LINE wyróżnia się spośród innych nie tylko wysoką dekoracyjnością, ale także dużym wyborem odcieni. Podłogi dostępne są w dwóch klasach selekcji: Elegance i Classic oraz w kilkunastu oryginalnych wykończeniach, obejmujących zarówno ciepłą, jak i chłodną tonację barwową. Seria Elegance to propozycja dla wymagających klientów, którzy od podłogi oczekują najwyższej jakości, nieskazitelnego wykończenia oraz szlachetnej kolorystyki. Wyróżnia ją brak znaczących różnic tonalnych oraz nierówności czy przebarwień. Linia Classic natomiast charakteryzuje się naturalną fakturą, bogatą kolorystyką oraz naturalnymi, jasnymi i ciemnymi sękami, dodającymi podłodze charakteru. Wszystkie podłogi z kolekcji DECO LINE dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, obejmującej wykończenia nowoczesne, jak Alaska, Grey Pearl czy Vanila, które doskonale prezentować się będą we wnętrzach modernistycznych lub zaaranżowanych w stylu skandynawskim, jak i tradycyjne o ciepłym odcieniu, np. Honey, Sahara oraz Whisky, idealnie pasujące do klasycznych pomieszczeń, stawiających na przytulność i elegancję. W ofercie firmy znajdują się także oryginalne odcienie, takie jak mahoniowy Red Canyon, cynamonowy Liguria czy przydymiony Dark. Ich nasycona kolorystyka doda klasycznemu wnętrzu wyrafinowania i elegancji.

Natura w służbie człowiekowi

Podłogi DECO LINE to gotowy produkt stworzony z najwyższej jakości surowców oraz w oparciu o najnowocześniejszą technologię. Drewno do ich produkcji pochodzi z warmińsko-mazurskich terenów leśnych, oferujących gatunki o wyjątkowej gęstości oraz bogatym usłojeniu. Co istotne, drewno wykorzystywane do produkcji podłóg DLH pozyskiwane jest w oparciu o zasady odpowiedzialnego i zrównoważonego gospodarowania zasobami leśnymi, co potwierdza przyznany firmie certyfikat FSC. Pozwala to na zrównoważoną eksploatację najdłużej rosnących gatunków, a jednocześnie uzyskanie pokrycia podłogowego technicznie i estetycznie nie ustępującego parkietom litym. Podłogi DECO LINE odznaczają się wyjątkową stabilnością, która jest efektem ich warstwowej budowy. Czteromilimetrowa wierzchnia część podłogi wykonana jest z twardego drewna dębowego, pokrytego pięcioma warstwami lakieru utwardzanego promieniami UV, co czyni ją wyjątkowo odporną na ścieranie. Procesy szczotkowania, fazowania i dobarwiania sprawiają, że podłogi DECO LINE są zarówno wytrzymałe, jak i estetyczne.

Kolekcja podłóg warstwowych DECO LINE firmy DLH Poland

Połączenie zalet parkietu tradycyjnego, czyli trwałości i naturalnego wzornictwa z walorami paneli podłogowych, czyli łatwości montażu bez dodatkowych zabiegów wykończeniowych, czynią z podłóg DECO LINE wyjątkowy produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Leave a Reply