Minimalistyczna kuchnia z ciepłym akcentem

Tworzenie zaskakujących połączeń i przełamywanie schematów to obecnie bardzo modne trendy w aranżacji wnętrz kuchennych. W nawiązaniu do najnowszych tendencji w projektowaniu kuchni firma Kaczkan wprowadziła do swojej oferty nowość – parkiet dwuwarstwowy Dąb Natur. Produkt wyróżnia się ciepłą kolorystyką w tonacji beżu i brązu, która idealnie uzupełni nowoczesne i stylowe pomieszczenia.

Minimalistyczne aranżacje odznaczają się harmonią wszystkich detali oraz dopasowaniem ich w ten sposób, by efekt był spójny i wysmakowany. W tego typu wnętrzach dominują barwy takie jak uniwersalna i nieco chłodna biel, różne odcienie szarości oraz tajemnicza czerń.  Współczesne trendy coraz częściej jednak dyktują łączenie pozornie niepasujących do siebie elementów aranżacji. Minimalistyczne, zimne w wyrazie wnętrze zyska na przytulności, jeśli zostanie wzbogacone ponadczasowym pięknem drewnianej podłogi. ProParkiet Dąb Natur dedykowany jest osobom szukającym wyjątkowych, a zarazem tradycyjnych i eleganckich rozwiązań, które uzupełnią nowoczesne aranżacje wnętrz.

ProParkiet Dąb Natur doda przytulności nowoczesnemu wnętrzu. Fot. Kaczkan

Ponadczasowa elegancja drewna

Dąb Natur to klasyczny, uniwersalny rodzaj podłogi cechujący się jednolitą kolorystyką oscylującą wokół ciepłych odcieni brązów i łagodnych beżów przełamanych jaśniejszymi pasmami. Klasa Natur charakteryzuje się dowolnym układem słojów i małymi, zdrowymi sękami, dodającymi przytulności każdemu wnętrzu. Deski w klasie Natur pozbawione są przebarwień, bieli oraz zepsutych sęków. Podłoga Dąb Natur w wersji proParkiet to innowacyjny produkt firmy Kaczkan. Ten rodzaj podłogi składa się z dwóch warstw drewna. Podczas gdy wierzchnia część składa się z naturalnego drewna o grubości 4-6 mm, spód wykonany jest z podkładu iglastego lub liściastego. Przekłada się to na trwałość i wytrzymałość na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne czy wybarwienia, charakteryzujące naturalny parkiet, oraz wygodę i łatwość montażu paneli. Podłogę można użytkować bezpośrednio po położeniu, można stosować ją także na ogrzewanie podłogowe, ponieważ nie odkształca się ani nie wysusza. Deski w klasie Natur mogą występować również jako parkiet lity, który wyróżnia się solidnością, trwałością oraz eleganckim wyglądem, a także doskonałą izolacją akustyczną i termiczną. Podłoga dostępna jest w surowym wykończeniu, przeznaczonym do lakierowania, olejowania i woskowania wedle własnych upodobań. Takie deski można kilkakrotnie odnawiać poprzez cyklinowanie. Natomiast deska podłogowa Dąb Natur to produkt wycięty w całości z drewna, wyjątkowo trwały i wytrzymały. Deska podłogowa jest olejowana, co oznacza, że jest szczególnie odporna na plamy.

ProParkiet Dąb Natur wyróżnia się jednolitą, ciepłą kolorystyką. Fot. Kaczkan

Naturalnie przytulne wnętrze

Styl minimalistyczny wyróżnia się prostymi, geometrycznymi formami, oszczędnością dodatków oraz monochromatyczną paletą barw. Dopracowane, designerskie detale uzupełniają całość aranżacji. Wszystkie elementy kompozycji są spójne stylistycznie. Jednak w takim wnętrzu nadmiar nowoczesności w postaci dominującej białej barwy uzupełnionej chromowanymi elementami wyposażenia oraz czarnymi dodatkami, może dawać wrażenie chłodu i nieprzyjazności. Taką aranżację warto przełamać, wprowadzając element, który nada wnętrzu niepowtarzalnego, oryginalnego charakteru. Minimalistyczna aranżacja, urozmaicona proParkietem Dąb Natur, zyskuje na przytulności. Połączenie białych, gładkich, błyszczących frontów szafek z naturalną podłogą o wyjątkowo ciepłym, łagodnym odcieniu brązu, zaowocuje nowoczesnym, a jednocześnie bezpretensjonalnym wnętrzem. Drewniane deski wspaniale prezentują się na dużej powierzchni, stanowiąc swoisty element dekoracyjny. Ujmujący widok zza wielkoformatowych okien wychodzących na ogród dodatkowo podkreśli przytulność i naturalność takiego wnętrza.

Cena: od ok. 120 zł brutto za m kw.
Producent: Kaczkan Zakład Produkcji Drzewnej

Leave a Reply