Mop parowy: porządki pełną parą

Nowe rozwiązania technologiczne usprawniają każdą dziedzinę naszego życia, nawet domowe porządki. Niezależnie od tego, czy sprzątamy dom wiosną, latem, jesienią czy zimą, czy chcemy się pozbyć kurzu, zacieków, nalotów, czy też alergenów, nasze oczekiwania spełni nowe urządzenie domowe BLACK+DECKER®. Mop 10w1 zapewni czystość bez detergentów, wygodę użytkowania i aż 10 funkcji: od mycia podłóg, przez czyszczenie dywanów, aż po odświeżanie tapicerki meblowej i prasowanie odzieży.

Mop parowy 10w1 od BLACK+DECKER®

Wielość zastosowań

Podstawowym zadaniem mopa jest oczywiście utrzymanie w czystości różnego rodzaju podłóg: z drewna, paneli, kamienia, płytek, czy marmuru. Ale potrafi on także czyścić powierzchnie będące poza zasięgiem zwykłego mopa parowego: okna, armaturę i ceramikę łazienkową, piekarniki i grille, fugi, dywany, kanapy, a nawet pomaga w odświeżeniu i usunięciu zagnieceń odzieży. Za funkcje te odpowiada wyjmowany oczyszczacz parowy Steambuster® wspomagany przez różnego rodzaju końcówki i wąż docierający do trudnodostępnych miejsc.

Optymalna ilość pary

Najważniejszą zaletą mopa 10w1 od BLACK+DECKER® jest intuicyjna w obsłudze technologia Autoselect™. Odpowiada ona za dostosowanie ilości pary do czyszczonej powierzchni gwarantując tym samym, że nie zniszczymy podłogi zbyt wysokim natężeniem wilgoci. Dzięki Autoselect, niezależnie od tego jaki rodzaj podłogi czyścimy, odpowiednia emisja pary pozwoli jej wyschnąć w kilka sekund. Co więcej, używanie wody destylowanej lub przefiltrowanej wody z kranu, zapewni nam powierzchnię czystą i bez smug.

Mop parowy 10w1 od BLACK+DECKER®

Niezbędne funkcje

Mop parowy 10w1 od BLACK+DECKER® to urządzenie lekkie i umożliwiające łatwe manewrowanie. Posiada obracaną głowicę, wyposażoną w wykonaną z mikrowłókien i nylonu nakładkę czyszczącą EasyGlide, dzięki której bez problemu dotrzemy do trudnodostępnych przestrzeni wokół mebli. Nakładka dostosowana jest do prania w pralce, a co równie ważne – nie trzeba jej wykręcać. Jeżeli podczas sprzątania natrafimy na trwalsze zabrudzenie, wystarczy skorzystać z funkcji dodatkowego uderzenia pary. Zwiększona o 50% emisja pary pozwoli uporać się z różnego rodzaju zanieczyszczeniami.

Wszystko, co jest potrzebne

Mop parowy 10w1 od BLACK+DECKER®

Aby korzystać z całości funkcji oferowanych przez nowe urządzanie BLACK+DECKER®, wystarczy woda (destylowana lub filtrowana) i prąd. Wszystkie inne elementy znajdują się na wyposażeniu mopa FSMH1621R 10w1. Są to: odłączany ręczny oczyszczacz parowy, miękka szczotka do czyszczenia różnych rodzajów powierzchni, gumowa wycieraczka do szyb, szczotka do fug i łazienek, szczotka do piekarnika i grilla, stopa dywanowa, szczotka do czyszczenia odzieży, wąż, dysza parowa. Całość kosztuje ok. 717 zł brutto. Dodatkowo, końcówki dostępne są także w oddzielnych zestawach: FSMHBA do czyszczenia łazienek w cenie ok. 62 zł brutto, FSMHKA do czyszczenia kuchni w cenie ok. 71 zł brutto oraz pełen zestaw końcówek FSMH21A w cenie ok. 102 zł brutto.

Leave a Reply