Naturalne piękno dębu europejskiego

Najwyższa jakość drewna, ręczne wykończenie oraz zaawansowana technologia, która uwydatnia jego naturalne piękno – wszystko to czyni podłogi Nobifloor wyjątkowymi. Eleganckie deski z kolekcji Traditional to klasyka, która sprawdzi się także w nowoczesnym domu.

Kolekcja Traditional Nobifloor

Kolekcja Traditional to naturalne piękno dębu europejskiego w tradycyjnym, eleganckim wykończeniu. Deski są frezowane na długich krawędziach z widocznymi mikrofagami. Dodatkowo zostały poddane procesowi szczotkowania, który uwydatnił rysunek i fakturę drewna. Całość zabezpieczono olejem utwardzanym promieniami UV. Dzięki temu procesowi nie ma konieczności ponownego olejowania podłóg.

O wyjątkowości desek stanowi także ich niemal dwu i pół metrowa długość, która ukazuje prawdziwe piękno drewna z jego naturalną strukturą. Podłogi są wytrzymałe na odkształcenia, dzięki rdzeniowi wykonanemu z kilkunastu warstw brzozy. Deski charakteryzują się także znakomitym przewodnictwem cieplnym, dzięki czemu nadają się do ogrzewania podłogowego.

Kolekcja składa się z dziewięciu wzorów, różniących się od siebie kolorem oraz jakością wykończenia (olej lub lakier). Deski dostępne są w dwóch grubościach (13mm i 21mm) i trzech szerokościach (180mm, 220mm, 260mm).

Kolekcja Traditional Nobifloor

Podłogi Nobifloor dostępne są w salonach Dekorian. Ich ceny zaczynają się od 250 zł netto.

Leave a Reply