Nowa linia paneli podłogowych na rynku

Światowy lider w produkcji ceramiki zadebiutował w segmencie paneli podłogowych. Flooring Line to cztery kolekcje dekorów i bogactwo wzorów, które podkreślą tradycyjne, jak i nowoczesne wnętrze.

Villeroy & Boch od ponad 260 lat kojarzy się z nowoczesnym wzornictwem i wysoką jakością. Niemiecka marka jest obecnie największym na świecie producentem ceramiki, jednak sukcesywnie rozszerza swoją ofertę produktową. Efektem współpracy z koncernem Swiss Krono Group jest linia paneli podłogowych Flooring Line.

Kolekcja Cosmopolitan

Nowość w ofercie Villeroy & Boch tworzą cztery kolekcje:
Country to kolekcja inspirowana naturą. Masywne panele o nieregularnym rysunku słojów nadają wnętrzu rustykalny  charakter.
Contemporary to ponadczasowa elegancja. Do wyboru są klasyczne wzory nawiązujące do drewna dębowego.
W kolekcji Heritage można znaleźć wzory z delikatnym motywem kwiatowym Blue Leaf i Brown Leaf, będące interpretacją oryginalnego wzoru porcelany Villeroy & Boch Switch.
Cosmopolitan wyróżnia połączenie nowoczesnego wzornictwa z funkcjonalnością. Wzory z różnymi wariantami szlachetnego dębu podkreślą wnętrze w wielkomiejskim stylu.

Łącznie w ofercie są dostępne 22 wzory dekorów.

Kolekcja Heritage

Panele nowej generacji

Panele Flooring Line produkowane są w zakładach Swiss Krono Group. Produkt posiada innowacyjną strukturę synchroniczną 3D. Dzięki zastosowanym technologiom panele wyróżnia efekt trójwymiarowości i wierne odwzorowanie naturalnego drewna.

Prezentacja kolekcji dostępna na stronie: www.floors.villeroy-boch.com.

Leave a Reply