Nowe mopy parowe – sprzątanie bez alergii

Porządki w mieszkaniu bez użycia detergentów? To możliwe, dzięki nowym modelom mopów parowych Black & Decker Steam-mop™, które nie tylko czyszczą, ale też skutecznie dezynfekują powierzchnie, likwidując 99,9% bakterii i zarazków bez użycia środków chemicznych.

Mopy parowe Steam-mop™ firmy Stanley Black & Decker

Mopy parowe – alternatywa dla tradycyjnych sposobów czyszczenia mieszkania – mają wielu zwolenników. Eliminując kontakt człowieka ze środkiem chemicznym przeznaczonym do czyszczenia powierzchni zapobiegają problemom zdrowotnym powodowanym przez detergenty. Mopy wykorzystują technologię parową, która dodatkowo dezynfekuje sprzątane powierzchnie likwidując 99,9% bakterii i zarazków. Wśród innych zalet podkreśla się wygodę stosowania. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod sprzątania, mopy parowe nie wymagają ciągłej zmiany wody czy każdorazowego dostosowywania środka do czyszczonej powierzchni. Z myślą o osobach, które wykorzystują mopy parowe w pracach porządkowych oraz tych, którzy nie mieli jeszcze okazji wypróbować tych narzędzi, firma Stanley Black & Decker wprowadza do sprzedaży trzy nowe modele mopów parowych Steam-mop™: FSM1620, FSM1630, FSMH1621 oraz ręczny oczyszczacz parowy Steambuster™ FSS1600.

Mopy parowe Steam-mop™ firmy Stanley Black & Decker

Wszystkie nowe modele Steam-mop™ wyposażone zostały w technologię Autoselect™. Gwarantuje ona optymalną emisję pary wodnej podczas czyszczenia wybranych typów podłogi. Łatwy do napełnienia zbiornik na wodę z systemem filtracji, zapobiega powstawaniu kamienia i wydłuża czas pracy urządzeń. Wykonana z mikrowłókien nakładka wielokrotnego użytku easy glide™ umożliwia głębokie czyszczenie sprzątanych powierzchni. W ciasnych przestrzeniach dobrze sprawdzi się obrotowa głowica (zakres 180°), która znacznie ułatwia manewrowanie mopem. Dla zwiększenia komfortu pracy model FSM1630 został wyposażony dodatkowo w odłączaną mikro-głowicę podłogową. Modele: FSM1630 oraz FSMH1621 posiadają funkcję dodatkowego uderzenia pary (emisja większa o 50%), co pomaga zwalczyć trwałe zabrudzenia. Model FSMH1621 posiada także ręczny oczyszczacz parowy, który świetnie sprawdza się przy czyszczeniu precyzyjnym np. kamienia z armatury.

Mopy parowe Steam-mop™ firmy Stanley Black & Decker

Sprzymierzeńcem w sprzątaniu trudnodostępnych miejsc będzie też ręczny oczyszczacz parowy Black & Decker FSS1600, posiadający osiem praktycznych końcówek. Jego kompaktowa konstrukcja i nieduża masa (1,8 kg) zapewnia duży komfort pracy i łatwe manewrowanie narzędziem. Model FSS1600 świetnie sprawdza się podczas czyszczenia kuchenek, grilla, jak również szklanych parawanów prysznicowych, glazury i wszelkich artykułów ceramicznych.

Wszystkie nowe modele Black & Decker Steam-mop™ oraz Steambuster™ wyróżnia szybki czas przygotowania do pracy – osiągnięcie odpowiedniej temperatury następuje po 15 sekundach i sygnalizowane jest zmianą koloru zbiornika z czerwonego na niebieski.

Produkty dostępne są w renomowanych sklepach i marketach budowlanych na terenie całego kraju. Wszystkie objęte są dwuletnią gwarancją producenta.

Mopy parowe Steam-mop™ firmy Stanley Black & Decker

Ceny urządzeń:
FSM1620 – 445,00 PLN
FSM1630 – 499,00 PLN
FSMH1621 – 639,00 PLN
FSS1600 – 405,00 PLN

Leave a Reply