Nowoczesna i funkcjonalna podłoga w biurze

Podłoga w biurze powinna być nie tylko funkcjonalna i łatwa w utrzymaniu. W przestrzeniach biurowych odbywamy liczne spotkania biznesowe, zatem poczujmy się zobowiązani do tego, aby były one naszą wizytówką. Stylowy design zrobi dobre wrażenie i zostanie doceniony przez partnerów biznesowych.

Ekskluzywna ceramika podłogowa w dużym formacie jednocześnie zapewni wygodę i znakomicie udekoruje wnętrze.

Betonowy industrial

Niezwykle modny styl industrialny, to idealny wybór do biura. Szare płytki podłogowe nawiązujące do struktury betonu nadadzą wnętrzu charakteru loftów. Są bardzo nowoczesne, a jednocześnie, dzięki stonowanej kolorystyce i widocznym przetarciom, łatwe do utrzymania w czystości.

Płytki ceramiczne imitujące beton, fot. Tubądzin

Elegancki kamień

Kamień we wnętrzach, to synonim elegancji i luksusu. By stworzyć biurową aranżację w wysublimowanym włoskim stylu, warto zastosować płytki imitujące naturę kamienia, np. jasnego, beżowego onyksu. Jego łagodna, beżowa kolorystyka doda aranżacji ciepła i stworzy harmonijne, spokojne, wyrafinowane wnętrze zgodne z trendami w światowym wzornictwie.

Płytki ceramiczne imitujące kamień, fot. Tubądzin

Niebanalne drewno

Drewno to szlachetny materiał, ale pamiętajmy, że podłoga w biurze musi być długotrwałą inwestycją, zatem powinna być wykonana z materiałów wytrzymałych, odpornych na zużycie i łatwych do utrzymaniu w czystości. Warto zatem zastosować płytki ceramiczne imitujące naturalne drewno. Nie musimy przy tym rezygnować z tego co w nim najciekawsze i najbardziej dla tego materiału charakterystyczne, czyli jego barw, struktur i faktur. Co więcej możemy wybierać spośród szerokiej gamy płytek, imitujących różne gatunki drewna, m.in. brzozy, dębu czy egzotycznego Ipe. Płytki w  miękkich odcieniach szarości i beżu z rysunkiem drewna sprawią, że biurowe wnętrze stanie się bardziej przytulne. Najciekawsze aranżacyjnie będą podłogi imitujące deski zestawione z surowymi, niewykończonymi ścianami.

Płytki ceramiczne imitujące drewno, fot. Tubądzin

Więcej inspiracji dotyczących nowoczesnej i funkcjonalnej podłogi w biurze można znaleźć na www.tubadzin.pl

Leave a Reply