Panele laminowane z połyskiem – odświeżona kolekcja

EGGER, producent paneli laminowanych, wraz z początkiem bieżącego roku odświeżył kolekcję Floorline. W ofercie pojawiły się nowe dekory – zarówno w wersjach tradycyjnych – imitujących drewno, jak i nowoczesnych – imitujących płytki czy beton.

Odświeżona kolekcja paneli Floorline występuje w kilku odmianach – podłogę dla siebie znajdą zarówno miłośnicy drewnianych wzorów, jak i nowoczesnych aranżacji. Wzornictwo obejmuje bowiem dekory drewniane w różnych wersjach kolorystycznych: od wersji bielonej, przez jasne i ciemne, aż po szarości z v-fugą lub bez (kolekcje: Solution, Universal, Country, Compact, Business) a także nowoczesne dekory wyglądające jak płytka, kamień czy beton (kolekcje: Modern Block i Kingsize).

Universal

Dużą zaletą nowej kolekcji Floorline jest jej wytrzymałość. Wszystkie podłogi sprawdzą się w pomieszczeniach mieszkalnych nawet o dużym natężeniu ruchu, a także w pomieszczeniach komercyjnych o średnim natężeniu ruchu. Dodatkowo kolekcja Business dedykowana jest do pomieszczeń komercyjnych o dużym natężeniu ruchu.

Solution

Country

Compact

Wyczuwalna struktura

W odświeżonej kolekcji pojawiły się nowe struktury:

  •     Authentic zapewniający autentyczny wygląd i wrażenie,
  •     Brilliant – głęboki połysk,
  •     Ceramic – wygląd ceramiki,
  •     Grand Canyon – postarzana i głęboko tłoczna powierzchnia,
  •     Linea – nowoczesne, proste linie,
  •     Oiled – nadający charakter olejowanego drewna, Natural Pore z autentyczną strukturą drewna,
  •     Rustic z efektem szczotkowanego drewna
  •     Vintage struktura z efektem hebla.

Dodatkowo trzy struktury Authentic, Grand Canyon, Vintage posiadają certyfikat antypoślizgowości R10.

Business

Modern Block

Modern Kingsize

Siła leży w spokoju

Odgłosy kroków i pogłos to najczęstsze zarzuty jakie stawia się panelom laminowanym. Firma EGGER wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i w kolekcji Floorline Compact stosuje zintegrowany podkład wyciszający silenzio®, który jest wykonany z ekologicznej celulozy. Jego zastosowanie zmniejsza odczucie hałasu o 50% w stosunku do tradycyjnych podłóg laminowanych.

Leave a Reply