Panele winylowe – sposób na efektowną i praktyczną podłogę

Sieć sklepów Komfort poszerza ofertę paneli winylowych LVT (Luxury Vinyl Tiles). Ten rodzaj podłogi charakteryzuje się doskonałymi parametrami użytkowymi: odpornością na wilgoć, łatwością pielęgnacji, a także bardzo efektownym wzornictwem. To wszystko sprawia, że ich popularność wśród klientów stale rośnie.

fot. sieć sklepów Komfort

Panele winylowe to idealna alternatywa dla tradycyjnych paneli oraz desek – zwłaszcza w miejscach narażonych na kontakt z wodą. Dlatego jeżeli w łazience, kuchni czy przedpokoju marzy nam się podłoga z wzorem drewna lub kamienia, to jest to idealne rozwiązanie. Panele LVT są nie tylko odporne na wilgoć, ale również trwałe i bardzo łatwe w codziennym utrzymaniu. W ten sposób wykończona podłoga jest również przyjemna w eksploatacji: ciepła w dotyku oraz cicha (brak efektu stukania).

fot. sieć sklepów Komfort

Zwolennicy paneli winylowych zwracają również uwagę na ich atrakcyjne wzornictwo. W nowej ofercie sieci Komfort znajdziemy takie, które idealnie wręcz imitują drewno – i to w szerokiej gamie kolorów i wykończeń (tradycyjne i postarzane, w odcieniach naturalnych, bielonych, brązach czy modnych szarościach). Alternatywą są panele LVT o wzorze kamienia – również w zróżnicowanej kolorystyce.

fot. sieć sklepów Komfort

Panele winylowe montujemy poprzez klejenie do podłoża lub w systemie „click”, ze specjalnym zamkiem. Komfort podzielił ofertę na 3 grupy:  LVT klejone do użytku domowego, LVT klejone do obiektów komercyjnych oraz LVT w systemie „click” do użytku domowego. Zaletą dwóch pierwszych grup jest to, że można je układać na dużych powierzchniach bez konieczności robienia łączeń między pomieszczeniami (np. progów). Z kolei panele LVT montowane w systemie „click” montuje się łatwo i bardzo szybko.

fot. sieć sklepów Komfort

Nowa oferta paneli LVT w Komforcie dostępna jest na wyłączność sieci, z gwarancją szybkiej realizacji zamówienia. Ceny produktów wynoszą od 64,99 do 124,99 zł/mkw.

Leave a Reply