Podłoga korkowa z nadrukiem cyfrowym

Unikalna technologia cyfrowego nadruku zastosowana w produkcji podłóg Lico Printcork pozwala łączyć wyjątkowe właściwości techniczne podłogi korkowej z możliwością uzyskania nieograniczonej liczby dowolnych wzorów.

Znane i doceniane od lat zalety naturalnego korka wykorzystywanego w produkcji podłóg zostały wzbogacone o niezwykłe rozwiązania estetyczne. Dostępne w dystrybucji firmy Drzwi i podłogi VOX podłogi Lico Printcork to propozycja jakości, która przełamuje wszelkie ograniczenia aranżacyjne.

Lico Printcork

Korek w roli głównej

Ciepły, elastyczny, przyjemny w dotyku – to nie jedyne zalety korka. Naturalne podłogi korkowe Lico Printcork są przede wszystkim bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia. Te cechy wzmacnia unikalny system zabezpieczenia powierzchni podłogi Hot Coating. Pozwala on na uzyskanie wysokiej klasy ścieralności AC5, dzięki czemu podłoga zachowuje swoje właściwości przez lata, doskonale sprawdzając się nie tylko w warunkach domowych, ale i w miejscach użyteczności publicznej o wzmożonym ruchu.

Lico Printcork

Podłoga wykonana z korka ma właściwości antystatyczne i antybakteryjne, zapewnia także doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Precyzyjny, łatwy montaż, wytrzymałe bezklejowe połączenia i łatwość konserwacji sprawiają, że podłogi Lico Printcork świetnie funkcjonują tam, gdzie podłogi używane są z ponadprzeciętną intensywnością.

Lico Printcork

Print: projektowanie z wyobraźnią

Dzięki zastosowaniu unikalnej technologii nadruku cyfrowego, podłogi odznaczające się wyjątkowymi właściwościami technicznymi zyskały nowy wymiar. Całkowita dowolność w wyborze wzoru, jaki zostanie wydrukowany na powierzchni podłogi, stwarza niepowtarzalne możliwości aranżacyjne. Samodzielnie zaprojektowany motyw, ulubione zdjęcie, logo firmy – podłogę Lico Printcork możemy zaprojektować zgodnie z nawet najbardziej oryginalnym pomysłem. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu jedynym ograniczeniem aranżacyjnym staje się nasza własna wyobraźnia. Odporność na dzianie promieni UV sprawia, że podłogi Lico Printcork zachowują swój wygląd przez długie lata – nawet duża ekspozycja na promienie słoneczne nie powoduje odbarwienia wzoru.

Lico Printcork

Duża trwałość, wyjątkowy komfort w codziennym użytkowaniu, łatwość higieny i konserwacji –  te niewątpliwe atuty podłogi korkowej są znane od lat. Zastosowanie w produkcji podłóg Lico Printcork technologii druku cyfrowego rzuca nowe światło na podłogę korkową, otwierając przed użytkownikiem nieograniczone możliwości aranżacyjne. 

Leave a Reply