Podłogi laminowane – niedrogi sposób na podłogę

Laminaty TORLYS to prosty i niedrogi sposób na piękną podłogę. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które mają nie tylko wysokie wymagania estetyczne, ale także użytkowe.

Podłogi laminowane TORLYS charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenie mechaniczne i nacisk. Panele można bez obaw stosować nie tylko w salonie, ale także w kuchni i na korytarzu. Zastępują zazwyczaj kładzione w tych miejscach kafle. Takie rozwiązanie zapewni nam jednolitą, estetyczną powierzchnię.

Podłogi laminowane TORLYS

Dzięki wysokiej klasie ścieralności, intensywne użytkowanie podłogi, codzienna konserwacja oraz promienie słoneczne nie stanowią problemu. Panele TORLYS charakteryzują się łatwością pielęgnacji. Dzięki najnowocześniejszym technologiom stworzonym przez kanadyjskich inżynierów, podłogi te dają nam gwarancję użyteczności na długie lata.

Dodatkową zaletą laminatów TORLYS jest ich łatwy montaż. System pływający to jedno z najbardziej funkcjonalnych rozwiązań montażu podłóg. Umożliwia szybką i bezpieczną instalację nowej posadzki. Znaczy to, że deski zostaną umieszczone na podłodze bez konieczności stosowania kleju, a przy pomocy zamków Uniclic. Instalacja może odbywać się w dwóch płaszczyznach: klasycznie i w poziomie co stanowi duże ułatwienie w przypadku trudno dostępnych miejsc np. przy ościeżnicach.

Laminaty Torlys dostępne są w salonach Dekorian w atrakcyjnej kolorystyce, która uwzględnia europejskie trendy. Ich cena to ok. 112 zł brutto za metr kwadratowy.

Leave a Reply