Proste projektowanie wnętrz online dla każdego

Zgodnie z zapowiedziami, w czerwcu br. ruszyła pełna wersja programu ImoPlan. To program do projektowania wnętrz online, dzięki który użytkownicy mogą w prosty i szybki sposób stworzyć wirtualny obraz swojego domu czy mieszkania. Platforma www.ImoPlan.pl powstała jako odpowiedź na potrzeby osób, które bez konieczności zatrudniania specjalistów chcą samodzielnie stworzyć projekt, według własnych oczekiwań i gustów.

ImoPlan umożliwia projektowanie wnętrz online na dowolnej przeglądarce internetowej, bez dodatkowych pluginów czy instalowania programu na dysku. Wystarczy się zalogować, by samodzielnie stworzyć projekt wnętrza, dobrać kolory ścian i podłóg, wyposażenie, a całość obejrzeć w trójwymiarowym obrazie.

Przykładowy projekt w 3d

Wyjątkowo prosty edytor umożliwia narysowanie własnego układu pomieszczeń, z określeniem ich rozmiaru i kształtu. Do dyspozycji użytkowników są także wzorcowe kształty, z możliwością edytowania ich parametrów. Kolejnym krokiem jest dobranie kolorów ścian i podłóg, a także materiałów, z których są wykonane. Użytkownik może następnie rozmieścić na projekcie wyposażenie, korzystając z blisko 10 000 gotowych przedmiotów: mebli, dekoracji czy elementów takich jak drzwi, okna itp. Cały projekt wnętrza można zapisać w formie 2d i 3d.

Jak zaprojektować wnętrze krok po kroku można obejrzeć na filmie instruktażowym, dostępnym na serwisie youtube:


Film dostępny jest również w niemieckiej wersji językowej:
https://www.youtube.com/watch?v=v9CgQOe0Xpk

Program www.ImoPlan.pl już w wersji testowej zyskał dużą popularność wśród osób planujących budowę domu czy zakup mieszkania. Ostateczna, bardziej rozbudowa wersja daje użytkownikom nieograniczone możliwości aranżacji swoich czterech kątów. Pozwala również na wyeliminowanie błędów aranżacyjnych takich, jak niewłaściwe łączenie barw, problemy z komunikacją w pomieszczeniu czy po prostu zakupu nietrafionych mebli, dodatków czy sprzętów. Wirtualny spacer zaś daje pełen obraz tego, jak będzie wyglądało wnętrze domu czy mieszkania.

Przykłady projektowych wykonanych w programie ImoPlan

Przyjazna grafika, tysiące możliwości aranżacyjnych i efekt wnętrza w 3D to narzędzia, które od teraz dostępne są dla każdego internauty.

 

informacja prasowa

Leave a Reply